Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
Şenkar Soğutma Sistemleri

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

İletişim Bilgileri

Telefon

0332 248 4406

E-Posta

sales@senkar.com.tr

Adres

3. Organize San. Böl. T. Ziyaeddin Cad. 19. Sk. No: 8 Selçuklu/KONYA/TÜRKİYE

Hakkımızda

Hakkımızda

Şenkar Soğutma; 1988 yılında Yaşar UYSAL, Hüsamettin UYSAL kardeşler tarafından kurulan ve soğutma sanayi sektöründe 100 m²’lik bir alanda faaliyet göstermeye başlayan firmamız, gelişen teknolojiye ayak uydurarak ve ar-ge çalışmalarına önem göstererek, günümüzde 12500 m² alanda Konya Organize Sanayi bölgesinde üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Geldiğimiz bu noktada yurt içinde ve yurt dışında hipermarket, süpermarket, manav, şarküteri, pastane, otel, turistik tesis vb. alanlarda müşterilerine çözüm ortağı olmaya çalışan firmamız anahtar teslim projelerle dünyada adından söz ettirmeye gayret etmektedir. Başarının sürdürülebilirliği ve aynı zamanda müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için deneyimli ve dinamik çalışan kadromuz, ilk günkü heyecan ve özveri ile çalışmalarına devam etmektedir.

Şenkar Soğutma ailesi olarak, belirlediğimiz hedefler doğrultusunda ‘Ahlaklı ve Dürüst’ çalışma ilkesini benimseyerek kaliteli ürünlerle, bir ve beraber bir aile olduğumuz değerli müşterilerimize hizmet vermek en büyük gurur kaynağımızdır.